A Hír:
Három magyar származású tudós is kapott már fizikai Nobel-díjat: Lénárd Fülöp 1905-ben, Wigner Jenő 1963-ban és Gábor Dénes 1971-ben.
Mit gondolsz, miért kapta a magas tudományos kitüntetést Gábor Dénes?
Vissza a nyitólapra - Back to the main page